کلاس های فوق برنامه

پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

گروه فوق برنامه نوید صدرا تقدیم میکند قبل از اینکه رسانه ها برای اوقات فراقت و بعد از ظهر های کودکان شما برنامه ریزی کنند:

    شما مدیریت آن را در جهت آینده فرزندتان  به عهده بگیرید.

   جهت دریافت لیست کلاس های فوق برنامه پیش دبستانی نوید صدرا به سایت زیر مراجعه فرمایید.

   سایت :   www.navidsadra.ir اینستاگرام  : navidsadra1390

   مهلت ثبت نام:   تا پایان  ابان ماه

   شماره پیش دبستانی : -۰۳۱۳۲۶۷۹۴۶۳         همراه مدیریت : ۰۹۱۳۲۱۴۵۷۲۰

  ادرس : خ بزرگمهر –خ بیسیم غربی بعد از چهارراه دوم

برای دیدن لیست کلاس ها به لینک زیر مراجعه کنید:

کلاس های فوق برنامه

مهد و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان برای پرورش خلاقیت نوگلان کلاس های متنوعی از جمله کلاس موسیقی , کلاس نقاشی , آی مث , شنا و مهارت های زندگی برگزار می کند. نوید صدرا بهترین مهدکودک در اصفهان است که به کودکان می آموزد با علاقه بیشتری در کارهای گروهی شرکت کنند و استعدادهای آنها شکوفا شود. پرورش خلاقیت در کودکان باعث می شود که آن ها با ذهن بازتری با مشکلات روبرو شوند و بتوانندبه راحتی از آن ها عبور کنند. نوید یک مهد خوب در اصفهان است که کلاس های فوق برنامه زیر را برگزار می کند.

برخی از افراد تصور می کنند که کلاس های فوق برنامه وقت تلف کردن است اما کاملا نادرست است. کلاس های فوق برنامه می تواند حوزه آموزشی کودکان را در زمینه های موسیقی , شنا , نقاشی و آموزش زبان های دیگر را گسترش دهد.

۱-کلاس موسیقی : آموزش موسیقی در سنین پایین تر می تواند باعث رشد سریع تر نیمکره راست می شود و علاوه بر این  ارتباطات اجتماعی آنها را در آینده تقویت می کند و بر توانایی شنوایی تاثیرگذار است.

۲- کلاس نقاشی : آموزش نقاشی در کودکی می تواند بر افزایش خلاقیت کودکان موثر باشد و باعث شکوفایی استعدادهای درونی آنها شود. و …..

اینستاگرام پیش دبستانی نوید صدرا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهد کودک و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان بر مبنای کارگروهی، بازی و مهارت محوری می باشد و پرورش هوش شناختی و هیجانی جزء اموزش ها می باشد .اموزش های هوشمند و انلاین و مجازی دورس پیش دبستانی هم اکنون برای کلیه نوگلان مرکز در دسترس است .

ثبت نام در پیش دبستانی

اسکرول به بالا