بهترین مهدکودک و پیش دبستانی اصفهان

مهد کودک و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان برای فراهم آوردن محیطی شاد و امن آموزشی امکانات زیادی برای دانش آموزان ارائه می دهد. امکانات بهترین مهدکودک و پیش دبستانی اصفهان به شرح زیر است:

 • دوربین مدار بسته : با نصب دوربین های مدار بسته امنیت لازم برای کودکان فراهم می شود و تمام عبور و مرور کودکان در همه محوطه ها کنترل می شود.
 • برد هوشمند : استفاده از وسایل دیجیتالی و هوشمند به مربیان این توانایی را می دهد که بیشتر بر فرآیند یادگیری کودکان تمرکز کنند.
 • سیستم گرمایش و سرمایش استاندارد : با استفاده از سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب از مبتلا شدن کودکان به بیماری جلوگیری می شود.
 • اتاق بازی : اتاق بازی با وسایلی برای دست ورزی پیش دبستانی فعالیت های متنوعی را برای کودک به وجود می آورد و باعث می شود که کودک از بازی خود لذت ببرد.
 • پنل پیامک : اطلاع رسانی راحت و در طیف گسترده
 • سیستم پیج کودکان و پرسنل: با سیستم پیج می توان نظارت دقیقی بر کودکان داشت.
 • دستگاه حضور و غیاب : سهولت در حضور و غیاب دانش آموزان با این دستگاه
 • سیستم اتفاع حریق , برای امنیت کامل دانش آموزان در مواقعی که حادثه خبر نمی کند.
 • آزمایشگاه علوم و ریاضی : علاوه بر آموزش تئوری , آموزش های عملی مثل آزمایشگاه ها می تواند در فرآیند یادگیری دانش آموزان موثر باشد.
 • سرویس رفت و برگشت , برای اطمینان خاطر والدین و امنیت کودکان استفاده از سرویس های رفت و برگشت بر آنها بهترین گزینه است.
 • کتابخانه کودک : برای بالابردن اطلاعات عمومی کودکان و آشنایی آنها با فرهنگ کتابخوانی
 • الکترونیک
نقاشی با رنگ انگشتی

ویژگی های بهترین مهد کودک و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان

ویژگی هایی که برای یک دوره پیش دبستانی خوب در اصفهان و تربیت کودکان بسیار مهم است و در مهد کودک نوید صدرا اصفهان به آن توجه بسیاری می شود عبارت است از :

 1. علاقه کودکان به بازی
 2. قدرت و نیاز کودکان به الگوگیری، نقش پذیری و تقلید در این سن
 3. شادی کودکان و علاقه ان ها به مطالب اهنگین
 4. رشد زبان و گفتار
 5. رشد جسمی و حرکتی
 6. رشد خلاقیت و ابراز وجود
 7. رشد ذهنی و شناختی
 8. رشد عاطفی، اجتماعی
 9. تربیت دینی از طریق اشاره به نعمت های اللهی و ….
 10. تقویت حس زیبایی شناسی و توجه و علاقه و حفظ محیط زیست
 11. آشنایی با مشاغل و تقویت روحیه کار گروهی
 12. ارتقا سطح بهداشت و ایمنی
 13. پرورش هویت ملی
 14. پرورش ذوق هنری و نقاشی کودک
 15. پرورش مهارت های اجتماعی
 16. برگزاری کلاس های متنوع شامل کلاس خلاقیت ، کلاس موسیقی ، کلاس آی مثIMath در راستای افزایش توانمندی نوگلان زیر نظر مستقیم آموزش و پرورش
 17. آماده سازی نوآموزان جهت ورود به دبستان و پذیرش محیط جدید

مزیت های انتخاب بهترین مهدکودک و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان

اهداف دوره آموزش در مهدکودک نوید صدرا بر پایه آموزش تربیت محور ( به منظور تربیت کودک پیش دبستانی تاب آور)، مهارت محور (به منظور تربیت کودک پیش دبستانی پر توان) و بازی محور ( در راستای تربیت کودک خلاق) میباشد.

بهترین مهدکودک و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان دارای مزایای متمایز زیر است :

تربیت محور

تحول اساسی و پایدار در هر جامعه نیازمند متحول شدن نظام تعلیم و تربیت ان جامعه است؛ لذا لازم است مربیان علم و مهارت خود را با حرکت این نسل هماهنگ کنند و به گونه ای نواموزان را تعلیم و تربیت کنند که در مقابل چالش های زندگی توان مقابله داشته و روحیه خودباوری و اعتماد بنفس در وجود آنها تقویت گردد.

مهارت محور

همراه با آموزشهای مهارت محور به اهدافی مانند افزایش نشاط و شوق یادگیری، توسعه یادگیری مادام العمر، فعالیت های خلاقانه و هنری و همچنین دریافت مهارت های لازم و کافی جهت ورود به مدرسه؛ دست خواهیم یافت. نوید صدرا یک پیش دبستانی خوب است که اهمیت زیادی به یادگیری مهارت محور می دهد.

بازی محور

اکتشاف و یادگیری محور بازی است . یادگیری نامحدود که در بازی حاصل میشود به رشد اجتماعی ،شخصی و روانی و همچنین اکتساب مهارت ها و آگاهی منجر میشود ،بازی جاده بزرگ یادگیری شناخته میشود ، به ویژه در سال های اولیه ی کودکی…

سخنی با والدین کودکان پیش دبستانی


طی سالهای متمادی است که با افتخار کنار خانواده ها و نواموزان عزیزشان هستم، بکرات مشاهده کردم که والدین علاقمند به داشتن فرزندانی با اعتماد بنفس، خونگرم،برون گرا واجتماعی هستند.
آنها مکررا با نگرانی ابراز میکنند که کودکم کمرو و درون‌گراست یا اعتماد بنفس کمی دارد و از ما میخواهند که در رفتار و عادات کودک تغییرایجاد کنیم.
و من همیشه دوست دارم به والدین عزیز بگویم ریشه تمام رفتارهای فرزند شما در رفتار و گفتار شما نهفته است ، تنها راه تغییر رفتار کودکان تغییر رفتار و گفتار خود شما والدین هست.
تازمانی که شما کمالگرا و کنترلگر هستید ، علاقمند به تغییر اندیشه های خود نیستید،انتقاد ناپذیر هستید فرزند با اعتماد بنفس و اجتماعی نخواهید داشت.
اینگونه والدین همیشه تمایل دارند که همه امور به بهترین نحو انجام شود،نکته سنج و ایراد گیر هستند، مرتب به فرزند خود نکات غیرضروری را گوشزد میکنند، راهنمایی ها و کمک های غیر ضروری به فرزند خود میکنند،کودک خود را کم و یا با روش اشتباه تشویق میکنند.
انها حتی کودکستان کودک خود را با کودکستان سال گذشته یا کودکستان سایر کودکان مقایسه میکنند و باعث دلزدگی کودک خود میشوند.

نتیجه این رفتارها دقیقا تربیت یک کودک درونگرا و ضعیف النفس هست.
متاسفانه بیشتر تمرکز اینگونه والدین بر تغییر محیط هست غافل از اینکه تغییر باید از درون خودشان اتفاق بیافتد .
گاهی فکر میکنم ای کاش می‌توانستم و به اینگونه والدین میگفتم لطفا هدفی بالاتر از کنترل گری،ایراد گرفتن و تمرکز بر رفتار کودک و سایر اطرافیان برگزینید ،کلاس ثبت نام کنید و در رشته مورد علاقه خود مهارت بیاندوزید روی خودتان،عادات ، سبک زندگی و اندیشه خودتان متمرکز شوید ،تغییر کنید و منتظر نتایج شگفت انگیز آن باشید.
ارادتمند شما مهوری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *