پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان

گروه فوق برنامه نوید صدرا تقدیم میکند قبل از اینکه رسانه ها برای اوقات فراقت و بعد از ظهر های کودکان شما برنامه ریزی کنند:

    شما مدیریت آن را در جهت آینده فرزندتان  به عهده بگیرید.

   جهت دریافت لیست کلاس های فوق برنامه پیش دبستانی نوید صدرا به سایت زیر مراجعه فرمایید.

   سایت :   www.navidsadra.ir اینستاگرام  : navidsadra1390

   مهلت ثبت نام:   تا پایان  ابان ماه

   شماره پیش دبستانی : -۰۳۱۳۲۶۷۹۴۶۳         همراه مدیریت : ۰۹۱۳۲۱۴۵۷۲۰

  ادرس : خ بزرگمهر –خ بیسیم غربی بعد از چهارراه دوم

برای دیدن لیست کلاس ها به لینک زیر مراجعه کنید:

کلاس های فوق برنامه

مهد و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان برای پرورش خلاقیت نوگلان کلاس های متنوعی از جمله کلاس موسیقی , کلاس نقاشی , آی مث , شنا و مهارت های زندگی برگزار می کند. نوید صدرا بهترین مهدکودک در اصفهان است که به کودکان می آموزد با علاقه بیشتری در کارهای گروهی شرکت کنند و استعدادهای آنها شکوفا شود. پرورش خلاقیت در کودکان باعث می شود که آن ها با ذهن بازتری با مشکلات روبرو شوند و بتوانندبه راحتی از آن ها عبور کنند. نوید یک مهد خوب در اصفهان است که کلاس های فوق برنامه زیر را برگزار می کند.

برخی از افراد تصور می کنند که کلاس های فوق برنامه وقت تلف کردن است اما کاملا نادرست است. کلاس های فوق برنامه می تواند حوزه آموزشی کودکان را در زمینه های موسیقی , شنا , نقاشی و آموزش زبان های دیگر را گسترش دهد.

۱-کلاس موسیقی : آموزش موسیقی در سنین پایین تر می تواند باعث رشد سریع تر نیمکره راست می شود و علاوه بر این  ارتباطات اجتماعی آنها را در آینده تقویت می کند و بر توانایی شنوایی تاثیرگذار است.

۲- کلاس نقاشی : آموزش نقاشی در کودکی می تواند بر افزایش خلاقیت کودکان موثر باشد و باعث شکوفایی استعدادهای درونی آنها شود. و …..

اینستاگرام پیش دبستانی نوید صدرا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن