مهد و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان بهترین پیش دبستانی است که برای رشد خلاقیت فرزندان شما تلاش زیادی می کند در همین راستا کلاس های فوق برنامه زیر در نوید صدرا برگزار می شود که یک مهد خوب در اصفهان است.

کلاس های فوق برنامه در گسترش مرزهای یادگیری در کودکان بسیار موثر است و باعث شکوفایی استعدادهای درونی کودکان می شود. در واقع فعالیت های فوق برنامه فرصتی است که کودکان با میل و رغبت کار خاصی مثل موسیقی , نقاشی , رباتیک و … را انجام دهد. فعالیت های فوق برنامه باعث تنوع برای کودکان می شود و به آنها این امکان را می دهد که از لحظات خود در کنار دوستانشان بهترین لذت را ببرند.

کلاس های فوق برنامه معمولا خارج از چارچوب رسمی کلاس برگزار می شود و برای افراد محیطی شاد فراهم می کند. نوید صدرا بهترین پیش دبستانی در اصفهان است که این امکان را برای دانش آموزان با برگزاری کلاس های متنوع برگزار می کند. نوید صدرا یک پیش دبستانی خوب در اصفهان است , که کلاس های زیر را برگزار می کند:

کلاس های فوق برنامه
  1. ای مث : روشی برای آموزش مفاهیم پایه ریاضی به کودکان ۳ تا ۷ است که با استفاده از داستان , شعر و بازی انجام می شود و می تواند در رشد شناختی کودکان موثر باشد.
  2. رباتیک : باعث فعال سازی ذهن کودکان , تقویت مشارکت گروهی , پرورش قوه خلاقیت و اختراع و در نهایت می تواند در هدفمندی و پیشرفت در آینده موثر باشد.
  3. دومینو : بازی دومینو می تواند در تقویت هوش کودکان و افزایش تمرکز آنها و از همه مهمتر در رشد و بلوغ فکری کودکان موثر باشد.
  4. موسیقی (بلز _ فلوت _ هارمونیکا _ گیتار _ سنتور _ ویالون و … ) : آموزش موسیقی علاوه بر شادی و نشاط می تواند در توانایی و هوش کودکان موثر باشد.
  5. نقاشی : در خلاقیت و توانایی ذهنی کودکان موثر است.
  6. مهارت زندگی : کودکان را برای حضور در اجتماع و زندگی در کنار دیگران و در رشد عاطفی آنها موثر است.
  7. زبان انگلیسی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن