جشن یلدا ۱۴۰۰
جشن روز جهانی کودک۱۴۰۰
روز جهانی کودک
جشن روز جهانی کودک
جشن شکوفه ها۱۴۰۰-۱۴۰۱

مهد و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان برای کودکان در زمان های خاص جشن های متنوعی ترتیب می دهد. این جشن ها شامل:

  • جشن شکوفه ها
  • جشن سرود خوانی نوید صدرا
  • جشن غذای سنتی پیش دبستانی نوید صدرا
  •  بهترین جشن فارغ التحصیلی نوید صدرا
  • قرآن خوانی پیش دبستانی نوید صدرا
  • نمایش شب یلدا در پیش دبستانی نوید صدرا
  • حافظ خوانی
برگزاری جشن های ملی و مذهبی در پیش دبستانی باعث می شود کودکان بیشتر با فرهنگ و مذهب کشور عزیزمان ایران آشنا شوند. نوید صدرا بهترین پیش دبستانی در اصفهان است که سعی دارد با برگزاری جشن و مراسم متنوع کودکان بیشتر با آداب و رسوم کشور خود آشنا شوند.

جشن شکوفه ها

جشن شکوفه ها در آغاز سال تحصیلی کودکان برگزار می شود که نوگلان شما در این روز با پرسنل و محیط آموزشی آشنا می شوند. در کنار هم عکس یادگاری می گیرند و در کنارهم صبحانه می خورند. حتی در سالن دور هم جمع شده و بازی های گروهی انجام می دهند. که این جشن باعث آرامش خاطر کودک برای حضور در یک محیط جدید است.

جشن غذای سنتی

با هدف آگاهی کودکان از غذاهای سنتی برگزار می شود.  بنابراین کودکان بهتر با سنت غذا در محل زندگی خود آشنا می شود. علاوه بر این آنها می توانند این غذاها را امتحان کنند و در صورتی که به مزاج آنها خوش آید بیشتر به خوردن این غذاها تشویق می شوند که سالم هستند.

جشن فارغ التحصیلی

جشن فارغ التحصیلی با حضور والدین برگزار می شود و برنامه های متنوعی مثل سرود , قرآن خوانی , موسیقی و یا نمایش با حضور بچه ها اجرا می شود. در این مراسم به نوگلان لوح های تقدیر و برای دانش آموزان برتر جایزه داده می شود.

 

جشن شب یلدا

جشن شب یلدا در نوید صدرا بهترین مهدکودک در اصفهان با اجرای برنامه ها متنوع مثل رعایت تم شب یلدا , موسیقی , حافظ خوانی و نمایش برگزار می شود که یک شب خاطره انگیز برای کودکان است.
 
 
 

 

 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن