کلاس زبان انگلیسی

رده سنی ۵ سال به بالا

روزهای تشکیل : روزهای زوج

ساعت ۱۰-۱۱ و ۱۱-۱۲

هزینه کلاس ۴۰۰ هزار تومان

تعداد جلسات ۱۸ جلسه

حد نصاب کلاس ۸ نفر

کلاس فوق برنامه

فواید آموزش زبان انگلیسی به کودکان 

این آموزش دارای فواید زیادی برای فرزند شما خواهد بود که شما با انجام این کار در آینده یا نه چندان دور فواید این آموزش را خواهید دید.

۱_ فرصت های عالی و بهتر برای این کودکان در آینده

اولین فایده ای که این آموزش به همراه خواهد داشت در آینده کودکان پدیدار می‌شود. این کودکان با داشتن توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی، در آینده فرصت ها تحصیلی و شغلی بسیار بهتر و بیشتری نسبت به بقیه افراد خواهند داشت. این کودکان به منبع اطلاعاتی دسترسی دارند که همیشه و همه جا همراه آنهاست و میتوانند با این منبع که تسلط بر زبان انگلیسی است بسیاری از مشکلات و موانع روزمره خودشان را که ممکن است با افراد دیگر به وجود آید حل کنند.

۲_ درکی کامل، دقیق و صحیح از فرهنگ های مختلف جهان. 

دومین فایده ای که این آموزش در پی خواهد داشت این است که کودک بعد از این یادگیری فهم و درک صحیح و جامعی از فرهنگ های کشور های مختلف جهان خواهد داشت و تفکرات دیگران را بهتر درک میکند و به عقاید دیگران نیز احترام خواهد گذاشت. این کودک میتواند به راحتی فرهنگ های دیگر افراد هم بپذیرد. طبق تحقیقات این کودکان تفکرات هوشمندانه و قابل انعطاف دارند.

۳_ داشتن ارتباط اجتماعی بهتر با افراد دیگر. 

سومین فایده این است که این کودکان در آینده میتواند ارتباط بهتر و عمیق تری با افراد جامعه داشته باشند.
آنان در همان کودکی میتوانند ارتباط بهتری حتی با دیگر کودکانی که به زبان دیگر صحبت میکنند ارتباط برقرار کنند و یا حتی میتوانند پلی بین دو کودک دیگر که زبان هم را نمیفهمند باشند. این کودکانی که به زبان انگلیسی مسلط هستند به سرعت میتوانند با برقراری ارتباط با دیگر افراد اعتماد به نفس خود را افزایش داده و هویت خود را در اجتماع درک کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن