اجرای پروژه کلسیم در پیش دبستانی

پروژه ی کلسیم                                                                        

  والدین عزیز در نظر داریم روز سه شنبه  14/08/98 جهت آشنایی کودکان با کلسیم و نقش آن در سلامتی بدن انسان برنامه ای با عنوان پروژه کلسیم برگزار کنیم.

لذا خواهشمندیم از طریق اینترنت و یا مطالعه کتاب در مورد کلمات کلسیم ،استخوان ،دندان و … همچنین کلسیم در چه منابع غذایی وجود دارد و نقش کلسیم در رشد استخوان ها ، … با کودک خود صحبت کنید و کودک شما نقاشی در ارتباط با این موضوع روی برگه ترسیم کرده و روز سه شنبه با خود به پیش دبستانی بیاورد .

ضمنا روز سه شنبه از منابع غذایی که دارای کلسیم حتما دربرنامه تغذیه نوگل خود بگنجانید تا با برگزاری نمایشگاهی از نقاشی ها و خوردن خوراکی های حاوی کلسیم به ما در برگزاری پروژه کلسیم کمک کرده باشید.

در پیش دبستانی نوید صدرا پروژه های ویتامین ها برگزار میشود تا کودکان بتوانند با تمام ویتامین ها آشنایی پیدا کنند و با استفاده از تغذیه سالم و مفید بدن سالم و قوی داشته باشند. بهترین راه تامین کلسیم مورد نیاز بدن، مصرف غذاهای طبیعی غنی از کلسیم می باشد. سردسته این غذاها شیر، پنیر و ماست می باشند. برخی سبزیجات مانند کلم پیچ، بروکلی، اسفناج و شلغم دارای کلسیم می باشند. ماهی های سالمون و ساردین نیز میزان قابل توجهی کلسیم دارند. از آنجا که یک وعده معمولی هیچکدام از این غذاها تکافوی نیاز روزانه ما به کلسیم را نمی کنند، بهتر است که کلسیم مورد نیاز در چند وعده در طول روز و از همه این گروهها تامین گردد. اگر به هر دلیلی میزان مورد نیاز کلسیم روزانه بدن از این غذاها تامین نشود، می توان از غذاهای غنی شده با کلسیم استفاده کرد.

نوید صدرا بهترین پیش دبستانی در اصفهان است که به تغذیه دانش آموزان اهمیت زیادی می دهد. برنامه غذایی به گونه ای برنامه ریزی شده است که شامل تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را دارا باشد

نویدصدرا یک مهد خوب در اصفهان است که زیر نظر متخصص برنامه هفتگی تغذیه کودکان را طراحی می کند و به سلامت آنها اهمیت زیادی می دهد. بنابراین تغذیه صحیح به معنای دریافت مقدار لازم و کافی از مواد غذایی که بتواند مواد مغذی مورد نیاز را تامین کند . نیازهای تغذیه ای افراد براساس سن , شرایط محیطی , فردی و جسمی و فیزیولوژیک افراد نیازهای تغذیه ای متفاوت است. بنابراین حتما باید با مشوت متخصص تغذیه این برنامه طراحی شود. که نوید صدرا یک مهد کودک خوب در اصفهان است که به این موضوع اهمیت زیادی می دهد.

تور مجازی پیش دبستانی نوید صدرا

photo 2019 11 05 11 37 52
فواید کلسیم
photo 2019 11 05 11 37 48
تاثیرات کلسیم در بدن
photo 2019 11 05 11 37 37
آشنایی با فواید کلسیم
photo 2019 11 05 11 37 31
تغذیه های کلسیم دار
photo 2019 11 05 11 37 26
نقاشی های کلسیم
photo 2019 11 05 11 36 58
آشنایی با ویتامین کلسیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *