یکشنبه 1399/06/30

به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که  انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت،بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.

سلام به همراهان گرامی پس از حدود سه ماه دوری از شما ، همراه با توشه ای از تجربه و دانش ، دست پر بازگشتیم تا باز هم در کنار شما به بهترین ها دست پیدا کنیم امید است که باز هم با نظرات و پیشنهادات خود ما را مورد لطف قرار دهید.

از ماه خرداد کلیه پرسنل پیش دبستانی نوید صدرا ضمن شرکت در آموزش تولید محتوا زیر نظر دانشگاه شریف تهران به صورت آنلاین و همچنین شرکت در دوره های تولید محتوای آموزش و پرورش ناحیه دو اصفهان اقدام به بررسی و بازنگری در محتوای آموزش و پرورش پیش دبستانی ، تولید فیلم ، انیمیشن سازی ، قصه نویسی و … در رابطه با آموزش کودکان زیر هفت سال نمودند. در خلال تابستان ضمن برگزاری یک دوره رایگان آموزش در واتس آپ زمینه آشنایی نوآموزان و خانواده ها با متد جدید تدریس آنلاین نوید صدرا را فراهم کردیم.

با استفاده از اسکای روم از طریق سایت اختصاصی پیش دبستانی نوید صدرا در تاریخ 1399/06/18 ضمن برگزاری جلسه اولیا مربیان آموزش استفاده از محیط آموزشی نوید صدرا در اسکای روم به اولیا آموزش داده شد و در روز شنبه مورخ 1399/06/22 جشن غنچه ها در پیش دبستانی نوید صدرا با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در غالب گروه های چهار نفره برگزار شد و از این تاریخ آموزش های پیش دبستانی به طور رسمی بعد از ظهر ها از طریق اسکای روم شروع شد.

( از تاریخ 1399/07/01 شما می توانید کلیه فیلم های آموزش داده شده در برنامه های آموزش آنلاین را به طور روزانه با استفاده از کد اختصاصی فرزندتان در سایت نوید صدرا دانلود ، مشاهده و ذخیره نمایید ، هر روز با گزارش روزانه همراه ما باشید )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *