• نمایش خلاق و دست های خلاق
 • رده سنی کودکان ۵-۷ سال
 • تعداد جلسات ۱۰ جلسه
 • روزهای تشکیل شنبه ودوشنبه ساعت ۱۱٫۳۰-۱۲٫۳۰
 • هزینه کلاس ۲۵۰ هزار تومان
 • حد نصاب کلاس ۸ نفر
 • جهت ثبت نام با شماره ۳۲۶۷۹۴۶۳ تماس حاصل فرمایید.

کلاس تابستانه۱۴۰۱

مزایای نمایش خلاق برای کودکان چیست؟

نمایش خلاق فعالیتی نمایشی است که تجربه شرکت‌کنندگان را به عنوان هدف در نظر می‌گیرد. نمایش خلاق می‌تواند شامل بازی نمایشی، داستان‌سرایی، سفرهای تخیلی، تئاتر، موسیقی و رقص باشد. در ادامه با مزایای نمایش خلاق برای کودکان آشنا می‌شوید.

 1. دستیابی به بازی نقش، حرکت کردن، تقلید کردن، بداهه‌پردازی، کار گروهی، استفاده از وسایل به صورت تخیلی و غیره می‌تواند برای کودکان، تجاربی معنادار و سرگرم‌کننده فراهم کند که در نتیجه آن، اعتماد به نفس و عزت نفس کودکان افزایش پیدا می‌کند.
 2. کودکان در نتیجه نمایش خلاق یاد می‌گیرند که بتوانند سریع‌تر واکنش نشان دهند و البته بسته به موقعیت نیز از ذهن خود استفاده کنند.
 3. از طریق تقلید کردن از شخصیت و احساسات از طریف ژست، حالت چهره و نوع حرکت، مهارت‌های غیر کلامی کودکان بهبود پیدا می‌کند.
 4. نمایش خلاق به کودکان فرصت می‌دهد تا بتوانند انرژی خود را به صورتی خلاقانه و بدون ترس از شکست آزاد کنند.
 5. یادگیری با انجام کار، یکی از بهترین راه‌ها برای به خاطر سپردن است. نمایش خلاق، اعتماد به نفس را از طریق عمل به کودک یاد می‌دهد که همیشه همراه او خواهد ماند.
 6. حرکت سریع. توقف حرکت. حرکت آهسته. بچه‌ها یاد می‌گیرند که چگونه در لحظه، حرکت خود را تغییر دهند و همچنین توانایی گوش کردن و دنبال کردن دستورالعمل‌ها نیز در آن‌ها بهبود پیدا می‌کند.
 7. نمایش خلاق به کودکان کمک می‌کند که از صدای خود به صورت موثرتری استفاده کنند، بتوانند در مقابل همسالان خود صحبت کنند و همچنین نمایش بازی کنند. هرچه کودکان این کار را بیشتر انجام دهند، اعتماد به نفس آن‌ها نیز بالاتر می‌رود.
 8. تخیل کودک، حد و مرزی ندارد. نمایش خلاق برای کودکان، این امکان را فراهم می‌کند که پیچیده‌ترین شخصیت‌ها را با استفاده از ایده‌های مختلف و صحنه‌ها و ابزارهای متفاوت، خلق کنند. در این صورت، کودک در یک محیط سرگرم‌کننده، سطح واقعی خلاقیت خود را افزایش می‌دهد.
 9. نمایش خلاق، به کودکان امکان می‌دهد تا لحظه‌های کشف و رشد شخصی را تجربه کنند و از لذت و شادی ناشی از نمایش نیز بهره‌مند شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن