بازدید مشاغل

بازدید مشاغل در نویدصدرا

بازدید مشاغل درمهد و پیش دبستانی نوید صدرا اصفهان برای آگاهی کودکان از مشاغل اردوهایی هماهنگ می کنند که آنها بتوانند از نزدیک با مشاغل آشنا شوند. بازدید مشاغل با هدف آگاهی کودکان و رشد خلاقیت آنها انجام می شود. نوید صدرا بهترین مهدکودک در اصفهان است که این امکان را فراهم آورده که آن ها با کارهای گروهی آشنا شوند و همچنین برای آینده آنها و انتخاب مهارت مورد علاقه بسیار موثر است.

یکی از دغدغه های والدین آینده شغلی فرزندانشان است. بنابراین فرزندان باید از همان دوران کودکی این امکان برای آنها فراهم شود که بامشاغل مختلف آشنا شوند و حتی امکان آموزش برای آنها فراهم شود. نوید صدرا یک مهد خوب در اصفهان است که با فراهم آوردن اردوی مشاغل به کودکان در مورد مشاغل مختلف آموزش و اطلاع رسانی می کند.

دیدن مشاغل از نزدیک به کودکان این امکان را می دهد که با فعالیت های گروهی آشنا شوند و همچنین استعدادهای درونی آنها شکوفا شود و بتوانند در آینده از عهده مسئولیت های بزرگتر برآیند. بنابرین نوید صدرا یک پیش دبستانی خوب در اصفهان است که می توانید فرزندان خود را با اطمینان خاطر به آنها بسپارید. هدف مهدکودک نوید صدرا آشنایی کودکان با فرهنگ کارو تلاش و رشد و پرورش توانایی های فردی و جمعی کودکان است.

مشاغلی شامل آکادمی موسیقی , صنایع دستی ، آزمایشگاه ، اداره پست ، آتش نشانی , بیمارستان ، هواپیما ، روباتیک ، فروشگاه،  ، استودیو خبر ، پلیس ، مکانیکی ، شهرک آزمایش (رانندگی) ، تماشاخانه ، شن بازی می باشد. در این مهدکودک هوش چندگانه کودک مورد بررسی قرار می گیرد  و یادگیری به صورت تلفیقی از  بازی و سرگرمی در این مجموعه ارائه می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *